LARS BIUGG. Sked, silver, Jönköping, 1700-tal.

4395302. LARS BIUGG. Sked, silver, Jönköping, 1700-tal.

Längd 21,5 cm
Vikt ca 64 gram
Monogram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21,5 cm
Vikt ca 64 gram
Monogram.

Bruksslitage.

Antal besök: 208