SPEGEL och SOFFORD, 1900-tal.

SPEGEL och SOFFORD, 1900-tal.
43953. SPEGEL och SOFFORD, 1900-tal.

Soffbordet mått 70 x 70, höjd 72 cm.

Knoppar mellan underrede och skiva till soffbordet saknas. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 937