GEORG JENSEN, "Cactus", Kniv, Sterling silver, Denmark.

4395038. GEORG JENSEN, "Cactus", Kniv, Sterling silver, Denmark.

Längd 11,7 cm
Stämplad Sterling, kattfot, S, Georg Jensen, Copenhagen
Vikt 17 gram.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 11,7 cm
Vikt 17 gram.

Bruksspår.

Antal besök: 185