CHARLES & RAY EAMES, "EA 117", kontorsstol.

4395033. CHARLES & RAY EAMES, "EA 117", kontorsstol.

Förkromat aluminium, Vitra, 2000-tal, textilklädsel, etikettmärkt, modellen formgiven 1958.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 488