CAFEBORD, metall & marmor, samtida.

4395027. CAFEBORD, metall & marmor, samtida.

Höjd: ca 73 cm.
ca 84 x 64 cm.

Bruksslitage. Nagg i kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 73 cm.
ca 84 x 64 cm.

Bruksslitage. Nagg i kanter.

Antal besök: 189