VITRINSKÅP, American Furniture, 1980-tal.

439496. VITRINSKÅP, American Furniture, 1980-tal.

Etikettmärkt CSA, Stämplad American Furniture.

Bruksslitage. En knopp på lucka saknas. Ett dörrhandtag defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 473