TROLL, gips, i form av sparbössa, signerad i godset Elvi.E.

4394920. TROLL, gips, i form av sparbössa, signerad i godset Elvi.E.

Höjd 39 cm.

Bruksslitage, nagg i glasyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Bruksslitage, nagg i glasyr.

Antal besök: 217