RYGGSÄCK & VÄSKA, textil, Fjällräven.

4394914. RYGGSÄCK & VÄSKA, textil, Fjällräven.

Ryggsäck "G-1000". Ca 42x30 cm. Väska/ryggsäck "G-1000", ca 36x32 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 337