CHARLES BENTLEY ORIGINAL AKVARELL.

4394833. CHARLES BENTLEY ORIGINAL AKVARELL.

Charles Bentley (1806-54) original akvarellmålning av fartyg och kustscen - förgylld ram 42cm x 50,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 215