TORKEL DAHLSTEDT. Planeter, olja på duk, signerad och daterad 1969/70.

439482. TORKEL DAHLSTEDT. Planeter, olja på duk, signerad och daterad 1969/70.

70x70.

Mindre fläck på duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x70.

Mindre fläck på duken.

Antal besök: 687