BORDSLAMPA, silver, 1930-tal.

BORDSLAMPA, silver, 1930-tal.
4394763. BORDSLAMPA, silver, 1930-tal.

Höjd 44 cm
Total vikt ca 1000 gram.

Åldersslitage med smärre märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm
Total vikt ca 1000 gram.

Antal besök: 254