Soffbord i travertinstil, 1980-tal.

4394744. Soffbord i travertinstil, 1980-tal.

Soffbord med belagd travertinbordsskiva, löst liggande.

ca H 49 cm, B 144 cm, D 80 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 208