4394729. BEASTIE BOYS/ NO 7" SINGLAR (2).
Inkluderar No Doubt - Don't Speak (INSP 95515, Limited Edition 7" Picture Disc #12276) och Beastie Boys - Sure Shot (7243 8 81734 7 6, Limited Edition Burgundy Vinyl). (2).
Båda i VG+-skick, enstaka mycket lätta repor och lätt hörnslitage på ärmarna.