VÄGGBONAD, allmoge, 1900-tal.

VÄGGBONAD, allmoge, 1900-tal.
4394681. VÄGGBONAD, allmoge, 1900-tal.

Geometriskt mönster med brun bottenfärg.

Ca 230 x 110 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Mindre nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 230 x 110 cm.

Antal besök: 191