ETT BO AV TRE TEAKBORD.

ETT BO AV TRE TEAKBORD.
4394611. ETT BO AV TRE TEAKBORD.

den rektangulära toppen upphöjd på formade stöd, den största 52cm x 48cm x 52cm hög.

En del missfärgning och blekning till toppen. Andra slag, skav, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 436