KLAFFBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

4394583. KLAFFBORD, furu, 1900-talets andra hälft.

Längd 66-165, bredd 80, höjd 73 cm.

Ytslitage, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, bruksslitage.

Antal besök: 289