SKULPTUR, staty, gjutmassa.

SKULPTUR, staty, gjutmassa.
4394558. SKULPTUR, staty, gjutmassa.

Höjd 137 cm.

Bruksslitage, avslag, krackeleringar, del saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 137 cm.

Antal besök: 459