VÄGGUR. S.k Amerikaur, 1900-tal.

4394541. VÄGGUR. S.k Amerikaur, 1900-tal.

Mått ca 66 x 39 cm.

Bruksslitage samt avskavning.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 66 x 39 cm.

Bruksslitage samt avskavning.

Antal besök: 171