FILIPPA ARRIAS. Självporträtt.

4394537. FILIPPA ARRIAS. Självporträtt.

Blyerts och kol på papper, 45 x 36, inklusive ram 60 x 50 cm. Signerad och daterad Filippa Arrias - 96.

PROVENIENS
Johan Wallin Collection, Uppsala
Stiftelsen Art for the Globe.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS
Stiftelsen Art for the Globe.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Antal besök: 479