Blyerts och kol på papper, 45 x 36, inklusive ram 60 x 50 cm. Signerad och daterad Filippa Arrias - 96.
PROVENIENS
Johan Wallin Collection, Uppsala
Stiftelsen Art for the Globe.
Ej examinerad ur ram.