KNAPPÖVERDRAG, förgyllda, 4 st.

4394516. KNAPPÖVERDRAG, förgyllda, 4 st.

Knappöverdrag till manschettknappar
Vikt ca 40 gram
Största mått, ca 3,5 x 2,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 40 gram

Smärre slitage.

Antal besök: 585