GERDA SPRINCHORN. VÄGGRELIEF, Ystad brons.

4394491. GERDA SPRINCHORN. VÄGGRELIEF, Ystad brons.

Relief i brons med kvinna i profil och en vers av V. Rydberg graverad. Signerad och daterad 1899.

Diameter ca 31 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 31 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 302