HERMÈS, armband "Click H", storlek PM.

4394480. HERMÈS, armband "Click H", storlek PM.

Guldfärgad metall med svart emalj. Märkt "HERMÈS O MADE IN FRANCE". Innerstorlek 56 mm x 45 mm (PM). Bredd 2 cm.
I orginalask med dustbag.

Bruksslitage med några repor och märken.

Tema

Exklusivt hos Kolonn

Gör en kostnadsfri värdering!

I orginalask med dustbag.

Tema

Exklusivt hos Kolonn

Antal besök: 1 363