SILVERSET, 3 delar, GEWE, 1950-tal.

4394328. SILVERSET, 3 delar, GEWE, 1950-tal.

Bricka, längd ca 17 cm, 1953
Gräddkanna & sockerskål, höjd ca 7,5 & 4,5 cm, 1952
Sammanlagd vikt ca 290 gram.

Smärre repor på bricka, sockerskålens ben något ojämna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, längd ca 17 cm, 1953
Sammanlagd vikt ca 290 gram.

Antal besök: 121