REPTILVÄSKA, Comtess, Tyskland, 1960/70-tal.

43943. REPTILVÄSKA, Comtess, Tyskland, 1960/70-tal.

Spegel medföljer.

Bruksslitage, en sömn släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel medföljer.

Bruksslitage, en sömn släppt.

Antal besök: 999