SCHACKSPEL MED PJÄSER, 1900-tal.

4394268. SCHACKSPEL MED PJÄSER, 1900-tal.

Bärbart schackbräde med invändig förvaring av pjäser. Mått hopfällt 22 x 45 cm. Mått utfällt 45 x 45 cm.

Bruksslitage, märken, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 427