SPEGELBYRÅ, betsad ek, 1900-tal.

4394258. SPEGELBYRÅ, betsad ek, 1900-tal.

Höjd 173 cm
Bredd 97 cm
Djup 49 cm.

Smärre slitage, märken
Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 173 cm
Bredd 97 cm
Djup 49 cm.

Smärre slitage, märken
Maskstunget.

Antal besök: 443