K. ANDERSSON, vas, silver, Stockholm, 1934.

4394193. K. ANDERSSON, vas, silver, Stockholm, 1934.

Graverad dekor.
Höjd 21,5cm.
Diameter 16cm.
Vikt 561 gram.
Numrerad 1079 under foten.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad dekor.
Höjd 21,5cm.
Diameter 16cm.
Vikt 561 gram.
Numrerad 1079 under foten.

Fint bruksskick.

Antal besök: 195