IMHOF, "World time clock", bordsur, Schweiz, 1900-tal.

4394154. IMHOF, "World time clock", bordsur, Schweiz, 1900-tal.

Bordsklocka. Diameter urtavla: 10.5 cm.

Skada på glas, allmänt slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 401