LUFTKONDITIONERING, Argo, "Dorian", portabel AC.

4394109. LUFTKONDITIONERING, Argo, "Dorian", portabel AC.

Höjd 80 cm
Bredd 42 cm
Djup 34 cm exkl slangen
Fjärrkontroll medföljer
Modellnr 398000613.

Ej funktionstestad
Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm
Bredd 42 cm
Djup 34 cm exkl slangen
Fjärrkontroll medföljer
Modellnr 398000613.

Ej funktionstestad
Smärre slitage, repor.

Antal besök: 548