MAT/PELARBORD.

MAT/PELARBORD.
4394102. MAT/PELARBORD.

Höjd ca 73 cm
Bredd ca 105 cm
Djup ca 105 cm.

iläggskivor saknas, repor, nött, märken, skador/saknas delar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4394102. MAT/PELARBORD.

Höjd ca 73 cm
Bredd ca 105 cm
Djup ca 105 cm.

Antal besök: 209