VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
4394084. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Höjd ca 190 cm
Bredd ca 102 cm
Djup ca 40 cm.

repor, nött, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 190 cm
Bredd ca 102 cm
Djup ca 40 cm.

repor, nött, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 270