SEDLAR, 23 st, Sverige, 1900-tal.

4393988. SEDLAR, 23 st, Sverige, 1900-tal.

Album med 23 st svenska sedlar från 1900-talet.
Mått album 22x23x4 cm.

Smärre bruksslitage, de flesta ovikta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått album 22x23x4 cm.

Antal besök: 348