Mattallrikar 12 st.
Desserttallrikar 12 st.
Djupa tallrikar 11 st.
Assietter 12 st.
Uppläggningsfat 4 st.
Karotter 2 st.
Såssnipa med fat.
Uppläggningsskålar 2 st.
Beige glasyr med bronserade kanter.
Något nagg.
Bruksslitage.
Mattallrikar 12 st.
Desserttallrikar 12 st.
Djupa tallrikar 11 st.
Assietter 12 st.
Uppläggningsfat 4 st.
Karotter 2 st.
Såssnipa med fat.
Uppläggningsskålar 2 st.
Något nagg.
Bruksslitage.