MATSERVIS, 56 delar, Upsala-Ekeby/Gefle.

439397. MATSERVIS, 56 delar, Upsala-Ekeby/Gefle.

Mattallrikar 12 st.
Desserttallrikar 12 st.
Djupa tallrikar 11 st.
Assietter 12 st.
Uppläggningsfat 4 st.
Karotter 2 st.
Såssnipa med fat.
Uppläggningsskålar 2 st.
Beige glasyr med bronserade kanter.

Något nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mattallrikar 12 st.
Desserttallrikar 12 st.
Djupa tallrikar 11 st.
Assietter 12 st.
Uppläggningsfat 4 st.
Karotter 2 st.
Såssnipa med fat.
Uppläggningsskålar 2 st.

Något nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 469