BARSTOLAR, Ett par, Kvik "Comma" 2000-tal.

4393954. BARSTOLAR, Ett par, Kvik "Comma" 2000-tal.

Höjd 94 cm.
Sitthöjd 75 cm.
Bredd 44 cm.
Djup 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.
Sitthöjd 75 cm.
Bredd 44 cm.
Djup 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 275