SPELBRÄDE, trä, hopfällbart, 1900-tal.

4393939. SPELBRÄDE, trä, hopfällbart, 1900-tal.

Med spelplan för schack, kvarnspel och backgammon.

Med fullt set schackpjäser och sex tärningar. Femton vita och femton svarta pjäser för kvarnspel och backgammon.

Mått hopvikt ca 38,5 x 38,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 537