YTTERFODER, porslin, Italien, 1900-tal.

4393913. YTTERFODER, porslin, Italien, 1900-tal.

Höjd 18,5 cm. Diameter 19,5 cm.

Inre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inre krackelyr.

Antal besök: 128