VÄGGHYLLA, ek, 2000-tal.

VÄGGHYLLA, ek, 2000-tal.
4393892. VÄGGHYLLA, ek, 2000-tal.

Längd 20, bredd 20, höjd 120 cm.

Bruksslitage med någon lättare fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 290