BORDSLAMPA, metall, 1900-tal.

BORDSLAMPA, metall, 1900-tal.
4393878. BORDSLAMPA, metall, 1900-tal.

Ca 17 x 17, höjd 38 cm.

Bruksskick, ytslitage, lös mittendel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 17 x 17, höjd 38 cm.

Antal besök: 124