TAKLAMPA, mässing med prismor, sent 1900-tal.

4393867. TAKLAMPA, mässing med prismor, sent 1900-tal.

Diameter 41, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 41, höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 126