BORD, teak, 1900-talets mitt.

BORD, teak, 1900-talets mitt.
4393827. BORD, teak, 1900-talets mitt.

Bord med holländskt utdrag.
Mått: längd 122, bredd 83, höjd 75 cm, största längd med två utdragsskivor 212 cm.

Bruksslitage
fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med holländskt utdrag.

Bruksslitage
fläckar.

Antal besök: 483