4 st. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

4393779. 4 st. ORGINALAFFISCHER FÖR CIRKUS.

Bl.a polsk cirkusaffisch av Gustaw Majewski.
Största mått: ca 100 x 70 cm.

Uppklistrade på kartong. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått: ca 100 x 70 cm.

Antal besök: 222