FÅTÖLJ med PALL, 1900/2000-tal.

4393617. FÅTÖLJ med PALL, 1900/2000-tal.

Läderimitation
Fåtöljens mått höjd ca 100 cm, sitthöjd ca 43 cm samt bredd ca 77 cm.
Pallens höjd ca 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderimitation
Pallens höjd ca 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 287