GUSTAV HEINKEL. Väggplakett, 1900-tal.

4393564. GUSTAV HEINKEL. Väggplakett, 1900-tal.

Mått: 22 x 22 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 22 x 22 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Antal besök: 144