JULIENNE BRAHAM. STIG PÅ KULLEN.

4393533. JULIENNE BRAHAM. STIG PÅ KULLEN.

Olja på duk, signerad, 45 x 34cm (bild), 58 x 48cm (ram).

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Antal besök: 254