VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
4393372. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Vitrinskåp med 2st lådor
Höjd ca.145 cm, längd ca.120 cm, bredd ca.48 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitrinskåp med 2st lådor

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 517