YTTERFODER, 2 stycken, keramik, bl. a. Rolf Berg, Torshälla.

4393304. YTTERFODER, 2 stycken, keramik, bl. a. Rolf Berg, Torshälla.

Höjd ca 10-16, diameter 15 cm och höjd ca 9, diameter 12 cm.

Bruksskick, ytsmuts, 1 nagg på ena ytterfodret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 127