SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

4393212. SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Fanerad i olika träslag. Lös serveringsbricka. Skiva i råglas. Genomgående låda i sarg. Underliggande skiva. På hjultrissor.

Längd ca 79 cm. Bredd ca 45 cm. Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Slitna hjultrissor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 242