BRASSKYDD, smide, 1900-tal.

BRASSKYDD, smide, 1900-tal.
4393136. BRASSKYDD, smide, 1900-tal.

Längd 73 cm, höjd 21 cm, djup 17 cm.

Bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra bruksskick.

Antal besök: 164