SKÄNK, med träskuren dekor, 1900-talets början.

43931. SKÄNK, med träskuren dekor, 1900-talets början.

Valnöt, valnötsrot.
Längd 145, bredd 59, höjd 105 cm.

Skador, slitage, 2 st lås saknas, nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt, valnötsrot.

Antal besök: 891