JOEL KIRK. BLYERTSSIGNERAD LITOGRAFI.

4393086. JOEL KIRK. BLYERTSSIGNERAD LITOGRAFI.

Joel Kirk (1948-), blyerts signerad begränsad 82/500 litografi av en familj av gorillor, storlek 70cm x 80cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 185